TASARIM ATÖLYESİ

TASARIM ATÖLYESİ2019-03-24T00:22:14+00:00

ÇİKOLATA ATÖLYESİ

Çocuklar iki saat boyunca hazırladıkları çikolataların bol bol tadına bakabilecek, atölye sonunda elleriyle yaptıkları lezzetli çeşitleri özel kutusuyla eve götürebilecekler.

SAKSI ATÖLYESİ

Teraryum, Kokedama, Sukulent düzenleme çalışmalarımız ile cocukların güzel bir gün geçirmelerini sağlayıp bitkilerle ve toprakla enerjilerini yükseltiyoruz.

MAKARNA ATÖLYESİ

Onur Chef çocuklarla makarna atölyesi düzenliyor. Çocuklar hamurla oynuyorlar ve sebzelerle renkli makarna hamuru açıyorlar, sonrasında pişirip yiyorlar.

TURŞU ATÖLYESİ

Çocukların tüketim değil üretim toplumu bilinciyle yetişmesine katkı sunması amacıyla , başta çocuklar olmak üzere her yaş grubunun doğaya, ekolojik yaşama dair bilgi ve beceri kazanacağı eğitim ve atölye etkinliklerimizde başladı…

CAM ATÖLYESİ

Cam Ocağı’nda pazar günleri ve okulların tatil olduğu günlerde çocuklara kendilerini geliştirme fırsatı yaratıyor. Cam üfleme, füzyon, gravür ve boncuk yapımından oluşuyor ve toplam 2 saat sürüyor. Eğitmenlerimiz çocuklarımızın güvenliği için onlarla birebir çalışmaktadır.

RİTİM ATÖLYESİ

Ritim atölyesi, izleyicilerin eşlik ettiği ritimlerden oluşan, Kaan Solçum’ un solo performansı ile süslenen, sonunda da dünyaca ünlü aryalarla muhteşem bir ritim şova dönüşen eğlenceli bir etkinliktir.

REZERVASYON

0545 768 81 24 / 0 533 361 98 83