Hikayemiz2019-06-07T23:38:23+00:00

BARAKA KÖYÜ

RESTORAN

HİKAYEMİZ

Baraka Köyü bir Baraka Grup iştirakidir.

Baraka Köyü, Paşamandıra mevkinde Riva Deresi kenarında 10 dönüm arsa konumlanmış bir  yaşam tesisidir. Baraka köyü 180 m2’lik bir restorana, 16 adet  aile ve gruplar için peyzajla birbirinden ayrılmış mini bahçeli özel alanlara, 140 m2 lik otantik ve organik pazar alanına, dere kenarında açık hava sahnesine, çocuk oyun alanlarına, kütüphane ve deneyim atölyeleri alanlarına sahiptir. 

Kır düğünleri, şirket organizasyonları, toplantı, baby shower vb. organizasyonlar için ayrılmış özel alanlarımız bulunmaktadır.

Baraka Köyünü tasarlarken,  nasıl bir yerde vakit geçirmek istediğimizi düşünerek tasarladık. Siz ve çocuklarınız için keyifli bir konsept sunabildiğimizi umuyoruz.

BARAKA GRUP

Şirketimiz, Geleneksel Türk El Sanatlarıyla üretilmiş ürünleri yeniden gün yüzüne çıkarıp, % 100 yerli konseptini oluşturduktan sonra perakende mağazacılık sektörüne iddialı bir giriş yapmıştır.

Mimar Sinan’ın ‘’Emek verilen her şey değerlidir.’’ Sözünden ilham alarak, emek ile değer kattığımız ürünlerimiz, Baraka Home, Baraka Konsept, Baraka Köyü markaları ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Yatırımlarımız, mağazacılık, dekorasyon, doğal yaşam tesisleri, atölye deneyimleri projelerimizle devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin desteği ile eğitim, kültür ve çevre bilinci konularındaki sosyal sorumluluk projelerimizi gerçekleştirerek, ülkemize ve insanlığa faydalı, katma değer üreten  nesiller yetişmeyi  borç biliyoruz.

0
ÇAY İÇİLDİ
0
AİLE GELDİ
0
YEMEK YENDİ
0
AKTİVİTE YAPILDI