Şirket Motivasyon Etkinlikleri

//Şirket Motivasyon Etkinlikleri

Şirket Motivasyon Etkinlikleri

Kurumsal şirketler için çalışanlarının motivasyonu büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle de şirketler, iç iletişim ve yönetim sürecini güçlendirmek için farklı etkinlikler düzenlemeye yönelmektedir. Kültür, sanat ve spor gibi alanlarda hâkimiyet gösteren bu etkinlikler sayesinde şirket çalışanlarının motivasyonu artmakta ve çalışanlar arasındaki takım ruhu güçlenmektedir. Bunların yanı sıra şirket motivasyon etkinlikleri çalışanların şirkete olan bağlılıklarını artırmakta ve iş performanslarının yükselmesini sağlamaktadır. Siz de kurumsal yapınıza uygun organizasyonlar ile çalışanlarınızı bir araya getirmek ve takım ruhunu canlandırmak için Baraka Köyü şirket motivasyon etkinliklerini tercih edebilirsiniz.

Baraka Köyü Şirket Motivasyon Etkinlikleri

Şirket motivasyon etkinlikleri kurumlar ve çalışanları açısından değerlendirildiğinde oldukça önem arz eden bir durumdur. Çünkü bu etkinlikler çalışanların kendi arasında sosyalleşmesi ve kuruma olan aidiyetlerinin güçlenmesi açısından oldukça faydalıdır.

Oryantiring

Baraka Köyü’nde düzenlenen şirket motivasyon etkinlikleri arasında oryantiring de yer almaktadır. Oryantiring, harita yardımı ile yön bulmayı içeren ve zamana karşı yapılan bir doğa spordur. Bu doğa sporu, strateji oluşturmayı ve hızlı karar vermeyi gerektirmektedir. Takımlar kendilerine verilen haritada işaretli noktaları bulup o noktalardaki görevleri yerine getirdikten sonra bitiş noktasına ulaşmaya çalışırlar. Bu etkinlik sırasında çalışanların birbirlerini kişisel olarak tanımaları ve kişilerarası ilişki yönetimi konusundaki gelişimleri hedeflenmektedir. Yine oryantiring etkinlikleri ile aidiyet duygusunu geliştirmesi ve nihai olarak kurum verimliğinin arttırılması noktasında olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Survivor

Survivor oyunları, şirket motivasyon etkinlikleri arasında dayanıklılık, denge ve özgüven gerektiren oyunlardan birisidir. Zorluk parkurlarından oluşan bu oyun, çalışanların takım arkadaşları ile eğlenmelerini ve aynı zamanda rekabet etmelerini sağlamaktadır. Kurumsal outdoor aktivite olarak survivor oyunları, ekipler arasında iletişim becerilerini ve ekip çalışmasını geliştirmektedir.

Zorb Soccer

Zoob Soccer, insanların dayanıklı plastik kürelere girerek oynadığı oldukça keyifli bir futbol türüdür. Oyuncuların birbirine temas edemediği bu spor, aynı zamanda oldukça güvenlidir. Zorbların dizaynı ve amacı gereği çarpışma ve çarpışma nedeniyle faul serbesttir. Bu keyifli oyun da tıpkı diğerleri gibi şirket çalışanları arasında iletişimin ve ekip çalışmasının gelişmesi açısından fayda sağlamaktadır.

 

Şirket Motivasyon etkinlikleriniz için Bizi Hemen Arayın >> 05333619883

 

2019-05-15T17:37:38+00:00

Leave A Comment